Skorzystaj z metody All-on-4. Spraw, by Twój uśmiech był niesamowity

Dzięki metodzie All-on-4 będziesz mógł znów cieszyć się przepięknym uśmiechem. Wielu bezzębnych pacjentów straciło już nadzieję, na naturalnie wyglądające i w pełni funkcjonalne zęby. Wygodne rozwiązania są jednak na wyciągnięcie ręki.

Martwią Cię brakujące zęby, a przez znaczną utratę kości miałeś problem ze znalezieniem innego rozwiązania niż przeszczep? Na szczęście istnieje rozwiązanie tego problemu. Zapomnij o klasycznym wszczepieniu implantów – nadchodzi nowoczesna metoda All-on-4, niewymagająca przeszczepu kości.

Na czym polega metoda All-on-4?

Innowacyjny sposób all on 4 rewelacyjnie sprawdza się w przypadku pacjentów pozbawionych zębów. Dzięki niemu stałym, naturalnie wyglądającym i działającym uzębieniem, cieszyć się może każdy.

Nie przejmuj się metodami wymagającymi przeszczepu kości

Metoda All-on-4 opiera się na czterech implantach. Należy je precyzyjnie umieścić w taki sposób, żeby spełniały swoje zadanie nawet u pacjentów, którzy stracili całe naturalne uzębienie i dotknął ich znaczny zanik kości.

Zwykle w takich przypadkach wszczepienie implantów tradycyjnych nie wchodzi w grę. Konieczna jest za to niezwykle kosztowna i długotrwała procedura przeszczepu kości do miejsca jej ubytku.

Uzupełnij brakujące zęby i ciesz się uśmiechem

All-on-4 już w dniu zabiegu oferuje wstawienie stałego mostu z pełnym uzębieniem. Co więcej, metoda ta może być również wykorzystywana do odbudowy uzębienia w żuchwie lub szczęce. Możesz dzięki niej w ciągu jednego dnia znów móc cieszyć się wspaniałym uśmiechem i radością z jedzenia ulubionych potraw.

Zalety All-on-4

All-on-4 ma wiele plusów, które na pewno docenią osoby, dla których zęby tymczasowe były prawdziwym koszmarem. Wymienić tu można np.:

  • bezbolesny i wyjątkowo krótki zabieg,
  • zaoszczędzenie pieniędzy i czasu w porównaniu z przeszczepem kości,
  • dobrą jakość, wygląd oraz funkcjonalność nowych zębów.

W porównaniu z przeszczepem kości, All-on-4 poszczycić się może również wyjątkowo wysokim odsetkiem zabiegów zakończonych sukcesem.

Dla kogo jest metoda All-on-4?

Ten innowacyjny sposób stworzony został dla klientów MALO CLINIC, którzy chcą cieszyć się wygodnymi i pięknymi zębami. Aby jednak dowiedzieć się, czy jest to najlepsze rozwiązanie dla Ciebie, najpierw skorzystaj z konsultacji z lekarzem reprezentującym to centrum stomatologii. Na wizycie dowiesz się, w jakim stanie jest Twoja szczęka.

Będziesz miał okazję również opowiedzieć o swoich oczekiwaniach, które zostaną wzięte pod uwagę przy wybieraniu sposobu leczenia. Przejdziesz też obrazowanie radiologiczne, dzięki któremu specjalista bezbłędnie oceni Twoją sytuację.

Jeśli zdaniem lekarza metoda All-on-4 będzie dla Ciebie odpowiednia, zostanie Ci przedstawiony cały proces jej przebiegu. Następnie otrzymasz harmonogram wizyt oraz ustalisz datę zabiegu i szczegóły płatności. Twój stały most zostanie stworzony od razu na miejscu, więc klinikę opuścisz tego dnia już z nowym, wspaniałym uśmiechem.

Ciesz się nowymi zębami już w dniu zabiegu chirurgicznego

Bezproblemowe jedzenie, mówienie czy śmianie się nie musisz pozostawać dla Ciebie jedynie marzeniem. Najważniejsze, to zaufać doświadczonym specjalistom, którzy poszukują nowych rozwiązań, które mają poprawić komfort życia takim pacjentom, jak Ty.

Dokładnie takie zasady obowiązują w centrum stomatologii MALO CLINIC, która od 1995 roku zwalcza nawet najpoważniejsze problemy z uzębieniem swoich klientów. Przekonaj się, że utrata uzębienia nie jest końcem świata, a jedynie szansą na stworzenie nowego mostu, który będzie wyglądał i działał niczym prawdziwe, naturalne zęby.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *